Spelrätter säljes

Som spelrättsinnehavare får du i år (2017) bland annat 25 % i shopen och möjlighet att ta med dig hela 7 gäster till rabatterad greenfee, alla dagar.  

Köpare av spelrätter tar själv kontakt med säljarna enligt uppgifterna nedan. Köpare och säljare gör upp om pris och därefter tar säljaren eller köparen kontakt med Kansliet på Mälarö GK kansli@malarogk.se

 

Namn

 Antal

Telefon

Mail

Pris

         

Åke Nyberg

2

 

s.ake.nyberg@gmail.com

800/st

Anders Roxengren

1

 

aroxengren@gmail.com

900

Tommy Jansson

1

 

tommy.hem@telia.com

1000

Christin Wilander

1

0706404463

christin.wilander@comhem.se

1000

Rickard Wilander

1

0707251616

rickard.wilander@comhem.se

1000

Johan Älgekrans

 

 jalgekrans@hotmail.com

1500

Roland Backne

 

 roland.backne@telia.com

1500

Michael Wedén

1

 

 0708-849565

1500

Thord Brogren

 

 thord.brogren@bredband.net

1899

Nicolas Lindemark

 

nicolas.lindemark@gmail.com

1500

Meta Eriksson

 

 meta@minasidor.com

2950

Joakim Eriksson

 

joakim-ulrika@telia.com

2500/st

Johan Wirén 

0704923101

johan.wiren@gmail.com

3333

Markus Hollerup

0701910413

markus.hollerup@ungforetagsamhet.se

2900

Ali Forough

0704505989

ali.forough@gmail.com

3000

Bo Liedegren

0707735434

 

2000

Leif Markusson

0709999300

rifum39@telia.com

4000

Ulf Weiland

0709242019

uffe.weiland@gmail.com

2000

Olle Lundin

0709999228

olle_lundin@yahoo.com

3500

Jerry Nordqvist

2

8344167

jerry.nordqvist@gmail.com

3500/st

Niklas Severin

0738487900

mail@niklasseverin.com

4000

Johan Olsson

0739172985

johan.o@gourmetfood.se

4000

Mårten Nilson

0704218449

marten.nilson@gmail.com

3000

Göran Adestam 

0704593394

goeran.adestam@se.pwc.com

3500/st

Mattias Bûlow

0707450160

mattias.bulow@gmail.com

3500

Karl Spånberg

0767753500

karl.spanberg@gmail.com

2500/st

Dagmar Wilson

0708419566

dagmar.s.wilson@gmail.com

2500

Joy Obrien

0733172161

fam.j.obrien@gmail.com

2950/st

Bo Boivie

0704200007

 

3500

Hans Wallebring

 

hans.wallebring@pharmadule.com 

1500

Stefan Wåhlin

0703188000

s.wahlin@hotmail.com

3000

Bo Haglund

 

bjahag@gmail.com

3500